Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов попередив про хвилю міграцію з РФ і нагадав про візи

РНБО порадило Кабмінові підготуватися до візового режиму з Росією ще в 2014 році.

Україна мусить запровадити візовий режим для громадян Росії. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Ще в 2014 році було рішення РНБО доручити Кабінету міністрів запровадити візовий режим із Росією, і, на мій погляд, в уряду було достатньо часу, щоб до цього підготуватися. Настав час приймати рішення", - наголосив він.

На думку Турчинова, візи допоможуть України убезпечитися від діяльності провокаторів і диверсантів на мирній території.

"Я переконаний, що візовий режим дасть нам змогу захистити себе від проникнення на нашу територію тих, хто їде сюди займатися далеко не мирними ініціативами, а розвідувально-підривною діяльністю. І візовий режим у цьому контексті є досить ефективним фільтром", - пояснив секретар РНБО.

"Крім того, Росія високими темпами спалює свої ресурси на посилення свого військового потенціалу, при цьому ціни на енергоносії падають, санкції діють, а криза неефективності управління, властива будь-якій авторитарній і тоталітарній державі, лише посилює всі ці руйнівні процеси. Настане час, і ми ще зіткнемося з колосальною міграційною хвилею, яка може хлинути з Росії в Україну. Тому, я переконаний, що нам краще зараз себе захистити, ніж це робити постфактум", - заявив Турчинов.

У цьому ж інтерв'ю Турчинов відверто пояснив, чому ЄС відтягує безвізовий режим для України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції