Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хазяйка" продовжує утримувати позиції лідера переглядів

Невдовзі прихильники дізнаються розв'язку популярного серіалу.

За результатами тижня 29 лютого – 3 березня 24-серійна драма "Хазяйка" виробництва "1+1 Production" очолює ТОП рейтингових продуктів на українському телебаченні. Найпопулярнішою стала серія, що пройшла в четвер, третього березня, з показниками – рейтинг 6,8%, доля – 17,5%.

"Будь-який довгий проект – це проміжок життя десятків людей. Робота над проектом тривала близько року, і ці шість тижнів ефіру стали для нас великим випробуванням, великою перевіркою та безцінним досвідом. Ми раді, що в оточенні сильних конкурентів наша історія любові та надії знайшла свого глядача", - коментує Олена Васильєва, головний редактор серіалів і фільмів "1+1".

Хазяйка лідер слота_2
прес-служба каналу "1+1"
Серіал наближається до розв`язки

Вже другий тиждень поспіль серіал "Хазяйка" продовжує утримувати позиції лідера слоту – середня доля 4 серій з 29 лютого по 3 березня склала 16,7%.

 

ТОП-6 каналів у слоті т/с "Хазяйка" у понеділок-четвер ( 18-54 (Україна).

 

cлот "Хазяйка"
прес-служба каналу "1+1"
Рейтинг переглядів "Хазяйки" лишається високим

"Незважаючи на те, що для нас це перший досвід виробництва праймової багатосерійної драми, всупереч сильному конкурентному оточенню, ми змогли досягти вражаючих результатів і не збираємось зупинятись на досягнутому. Нас надихають наші перші, впевнені кроки", - коментує Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер "1+1 Production".

Хазяйка лідер слота_1
прес-служба каналу "1+1"
Вже невдовзі глядачі дізнаються, як склалися долі улюблених героїв

Зауважимо, що серіал "Хазяйка" на минулому тижні потратив на перше місце ТОП-запитів у Google.

Серіал наближається до розв'язки, і уже на наступному тижні глядачі побачать заключні серії драми "Хазяйка". У четвер, 10-го березня, телеканал "1+1" покаже одразу дві серії поспіль.

Нагадаємо, тренер "Голосу країни-6" Тіна Кароль зустрілась із акторами серіалу "Хазяйка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції