Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Венус Ремедіс Лімітед" підтверджує якість своїх препаратів

"Венус Ремедіс Лімітед" відома у світі науково-дослідними ініціативами, розробками і досягненнями у фармацевтичній галузі.

В останні дні в українських ЗМІ з'явилася серія публікацій, мета яких, поставити під сумнів якість ліків, які поставляються на український ринок відомими фармацевтичними компаніями. Це завдає шкоди репутації компаніям-виробникам і дистриб'юторам.

Про це заявляє компанія "Нортон-Україна" – дистриб'ютор "Венус Ремедіс Лімітед".

В компанії пов'язують появу таких матеріалів з використанням неринкових форм конкуренції, небажанням окремих учасників фармринку переходити на європейські стандарти бізнесу.

"Нортон-Україна" просить всі ЗМІ, які розмістили публікації негативного змісту, розмістити офіційну позицію компанії.

"У цьому році Венус Ремедіс взяла участь у торгах для поставок онкопрепаратів МОЗ України. Ми прийняли рішення безпрецедентно знизити ціни на препарати, враховуючи економічне становище країни. При цьому гарантуємо, що всі продукти, які поставляються в Україну, проходять посерійний контроль та відповідають затвердженим специфікаціям і стандартам Міжнародної Ради з Гармонізації (ICH). Це гарантує високу якість нашої продукції. "Чорні" технології, які використовуються проти нас, не завадять нам продовжувати роботу над зниженням цін на ліки для населення, вести правильну соціальну політику", - підкреслили в компанії.

"Венус Ремедіс Лімітед" відома у світі науково-дослідними ініціативами, розробками і досягненнями у фармацевтичній галузі. У її науково-дослідному центрі Venus Medicine Research Center – більше 100 патентів на дослідницькі продукти в США, Європі, Японії, Канаді, Південній Африці. Компанія виробляє продукцію для критично важливих сегментів охорони здоров'я – онкології, гематології, неврології, травм тощо. Портфель компанії налічує до 100 лікарських засобів, широкий перелік препаратів на стадії розробки та/або проведення клінічних випробувань", - повідомили в компанії.

"Наші виробничі об'єкти мають національну і міжнародну акредитацію – всього 22 міжнародних сертифіката GMP, виданих країнами Європи, Австралією, Індонезією, СНД, Латинської Америки, країн Перської затоки, Азії та Африки, сертифікацію за стандартами ВООЗ", - йдеться в релізі.

"Венус Ремедіс Лімітед" забезпечує ринки 40 країн і 15 регульованих ринків, включаючи регульовані ринки ЄС та Нової Зеландії. У 2006-у ми придбали завод м. Верне, Німеччина (Venus Pharma GmbH). Його виробничі майданчики сертифіковані за європейськими стандартами виробничої практики. Виробничий портфель включає новітні антибіотики та препарати для лікування онкологічних захворювань", - заявили в компанії.

"Венус Ремедіс Лтд" успішний на фармацевтичному ринку Європи. У нас є безліч досьє в європейському форматі CTD, більше 60 препаратів зареєстровано і продаються на території ЄС. Серед них препарати для лікування онкологічних захворювань – бортезоміб, пеметрексед, топотекан, гемцитабін, доцетаксел, іринотекан. Також серед них антибіотики, що застосовуються для лікування важких станів пацієнтів – меропенем, іміпенем, циластатин, об'єднані антибіотики, розроблені з урахуванням світової загрози – зростаючої антибіотико-резистентності. Нині багато інших продуктів знаходяться на стадії реєстрації в країнах ЄС", - сказали в компанії.

"Ми займаємо більше 20% європейського ринку в постачаннях Меропенему - понад 4 млн флаконів продано в 2015 році в Німеччину, Великобританію, Францію, Данію, Кіпр, Швецію, Ірландію, Португалію, Боснію, Австрію, Швейцарію. Частка продукту Меропенем компанії Венус Ремедіс на світовому ринку становить до 7%. Ми виграли тендери Системи Громадської охорони Здоров'я Великобританії по продуктам Меропенем і Генцитабін і здійснюємо поставки щорічно з 2013 року. Ми виграли тендер і постачали Меропенем в Нову Зеландію протягом з 2011 по 2014 рік. Ми виграли тендер на поставку Іміпенему і Циластатину на Кіпр. Співпрацюємо з мультинаціональною компанією "Тева", Ізраїль, у питаннях постачання ряду продуктів на ринок Нідерландів. Компанія Венус Ремедиз активна на приватному фармацевтичному ринку в Мексиці. Ми зареєстрували Меропенем і Гемцитабін у Саудівській Аравії як 1-і генерики, і обсяги продажів зростають з кожним роком", - підкреслили в компанії.

Крім того, Венус Ремедіс поставляє онкопрепарати для дорослих і дітей – етопозид і вінкристин – в 17 країн світу. За 4 роки рівень продажів за цим препаратам досяг 500 тисяч флаконів, без жодної рекламації по якості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції