У дитсадку на Алтаї вихованців заохотили грамотами з гербом України

"Тепер Алтайський край входить до складу України?", - питають здивовані батьки.

В інтернеті на сторінці жителів міста Барнаул в одній із соцмереж обговорюють фотографію грамоти, котрою була нагороджена дитина за перемогу в конкурсі "Новорічна іграшка". На документі зображено герб України.

"Як можна пояснити ситуацію, коли в Барнаулі (Алтайський край) в дитячому садку №258 сім'ї нагороджують грамотами з гербом і прапором України. Чи це зроблено спеціально і тепер Алтайський край входить до складу України? Поясніть, будь ласка", - запитав інтернет-користувач.

Місцеві журналісти звернулися за роз'ясненнями до завідуючої згаданого дитячого садочка. Та пояснила казус неуважністю вихователів.

"Вихователі просто роздрукували зразок грамоти з інтернету. На цей тризуб ніхто не звернув уваги. Прийняли його за звичайний жовто-синій орнамент. Я згодна, що це помилка, і такого бути не повинно. Але це результат звичайної людської неуважності", - заявила вона, додавши, що, на її думку, "нічого страшного не сталося", і вона не бачить в цьому "ніякої проблеми".

"Ажіотаж навколо цієї ситуації створювати не потрібно, конфлікт цей надуманий і даремний. Грамоту цю видали ще в грудні, з тих пір три місяці пройшло", - сказала керівник дитячого дошкільного закладу.

Нещодавно дитсадки фігурували в іншому скандалі в Росії. Колектор погрожував підірвати дошкільний навчальний заклад через борги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: