Ватажок "ЛНР" Плотницький чекає "в гості" суддів ГРУвців

Плотницький пообіцяв суддям не втручатися в їхню процесуальну діяльність щодо розгляду справи ГРУвців

"Глава" невизнаної "ЛНР"  Ігор Плотницький пообіцяв захистити суддів ГРУвців Олександа Олександрова та Євгена Єрофеєва, якщо ті приїдуть на територію "республіки" для проведення виїзного засідання. Відповідну заяву Плотницького опубліковано на сайті "ЛугнасИнформЦентр".

При цьому Плотницький закликав суддів Голосіївського суду м. Києва провести виїзне засідання в Луганську для проведення допитів свідків захисту ГРУвців та пообіцяв не перешкоджати роботі суддів та гарантував їм безперешкодний в'їзд та виїзд із території "ЛНР".

"Як Голова Луганської Народної Республіки з метою посвідчення особи свідків, доведення до них під розпис пам'ятки про права та обов'язки свідка, а також дотримання інших процедур, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України, гарантую безперешкодний пропуск призначених українських суддів на територію Луганської Народної Республіки, непершкоджання їхній процесуальній діяльності, безпеку в період перебування на території Луганської Народної Республіки і безперешкодний виїзд з Луганської Народної Республіки", - йдеться в заяві.

Окрім того, Плотницький у своїй заяві назвав Єрофеєва та Александрова службовцями "народної міліції".

"У разі, якщо Голосіївський районний суд Києва вважатиме за можливе провести в Луганську виїзне засідання для допиту свідків захисту по кримінальній справі стосовно військовослужбовців Народної міліції Луганської Народної Республіки капітана Єрофеєва Є. В. та сержанта Александрова О. А., я гарантую безпеку проведення такого виїзного засідання", - йдеться в заяві

Нагадаємо, 8 квітня, у Голосіївському суді Києва невідомі за допомогою коктейлів із запальною сумішшю підпалили кабінет головуючого судді у справі російських ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Група  із принаймні п'ятьох чоловіків зайшла до внутрішнього подвір'я судової установи та кинула три пляшки із запальною сумішшю у будівлю. Один запальний "коктейль" потрапив до кабінета судді Миколи Дідика.

У Голосіївському районному суді сталася пожежа

Вночі невідомі кинули "коктейлі Молотова" у вікно судді Миколи Дідика, який головує в процесі над російськими ГРУшниками. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: