Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сила і Честь" готує програму розвитку історичних місць Голосієва

20 червня 2019 року, за активної підтримки Всеукраїнської громадської організіції "Сила і Честь", громадами Китаєво, Мишаловки, Самбурок, Пирогово, Багринової гори, проведено чергове обговорення підготовки Програми сталого розвитку вищезазначених територій, спираючись на їх історичний і природний потенціал.

При розробці програми, передбачається враховувати чотири головні напрямки: історико-культурний , природний, соціально-економічний і урбаністичний напрямок, з можливим створенням в майбутньому, цікавої форми територіального кластеру.

Формат діалогу між представниками громади і запрошеними представниками Мінрегіону, Мінекології, Голосіївської РДА, НПП Голосіївський,  УТОПІК, викликало інтерес і у представників інших громад, а саме, у римо-католицької громади Києва,  в особі настоятеля храму Св. Миколая отця Андрія Рака який, в свою чергу, зробив акцент на проблемах, які зараз виникли у католиків Києва через непорозуміння з Міністерством культури, якому зараз належить храм Св. Миколая, і яке, по суті доводить цю історичну спадщину до руйнування через свій непрофесіоналізм. Також, в ході виступу представником Всеукраїнської громадської організації Сила і Честь Миколаєнком Юрієм Івановичем піднята проблема відсутності децентралізації влади в м. Києві, що унеможливлює вирішення простих питань мешканців громади на районному рівні, змушує їх вистоювати черги по бюрократичних кабінетах, записуватись за місяці на прийом до чиновників на рівні міста чи республіки, здійснювати спроби зібрати службовців всіх разом, виступати ініціаторами вказаних зустрічей з метою збереження історичної та культурної спадщини міста.

Після обговорення, була складена Резолюція, яка закріпила подальші кроки громади і Громадських організацій разом з Всеукраїнською громадською організацією "Сила і Честь".

Інші громади Києва, вже зацікавилась даним форматом спілкування і вже незабаром,  ВГО "Сила і Честь " проведе наступні обговорення і намітить кроки для вирішення болючих, для киян, проблем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції