Володимир Путін прибув в Україну

Прем'єр-міністр Росії прилетів у Київ, де він зустрінеться з президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Літак російського прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна приземлився в аеропорту "Бориспіль".

Планується, що в столиці Україні Путін зустрінеться з президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

"Зокрема, будуть розглянуті перспективи подальшого поглиблення взаємодії в таких сферах, як енергетика, в тому числі ядерна, авіабудування, космос, транспорт, технології та інновації, агропромисловий комплекс", - повідомляла раніше прес-служба російського уряду.

Очікується, що на зустрічі Путіна з Януковичем буде порушено тему можливого приєднання України до Митного союзу і формованню Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану.

Раніше повідомлялося, що зустріч прем'єр-міністра України Миколи Азарова і прем'єр-міністра Російської федерації Володимира Путіна відкладається на годину.

Нагадаємо, у вівторок, 12 квітня, в Києві заплановані переговори з керівництвом української держави з найбільш актуальних питань двостороннього співробітництва, у тому числі в таких важливих галузях, як енергетика, торгово-економічні зв'язки, транспорт, реалізація спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Читайте також:

ГПУ може викликати Путіна через Тимошенко

Путін заробив більше за Мєдвєдєва майже на два мільйони

Путін привезе Януковичу дешевий газ за відмову від Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: