Володимир Путін прибув в Україну

Прем'єр-міністр Росії прилетів у Київ, де він зустрінеться з президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

Літак російського прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна приземлився в аеропорту "Бориспіль".

Планується, що в столиці Україні Путін зустрінеться з президентом Віктором Януковичем і прем'єр-міністром Миколою Азаровим.

"Зокрема, будуть розглянуті перспективи подальшого поглиблення взаємодії в таких сферах, як енергетика, в тому числі ядерна, авіабудування, космос, транспорт, технології та інновації, агропромисловий комплекс", - повідомляла раніше прес-служба російського уряду.

Очікується, що на зустрічі Путіна з Януковичем буде порушено тему можливого приєднання України до Митного союзу і формованню Єдиного економічного простору Росії, Білорусі та Казахстану.

Раніше повідомлялося, що зустріч прем'єр-міністра України Миколи Азарова і прем'єр-міністра Російської федерації Володимира Путіна відкладається на годину.

Нагадаємо, у вівторок, 12 квітня, в Києві заплановані переговори з керівництвом української держави з найбільш актуальних питань двостороннього співробітництва, у тому числі в таких важливих галузях, як енергетика, торгово-економічні зв'язки, транспорт, реалізація спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Читайте також:

ГПУ може викликати Путіна через Тимошенко

Путін заробив більше за Мєдвєдєва майже на два мільйони

Путін привезе Януковичу дешевий газ за відмову від Європи

ВідеоВолодимир Путін прибув в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: