Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятованого моряка дипломати везуть додому

Чоловік відмовився від госпіталізації, щоб швидше повернутися до родини.

Поки що єдиний, кого вдалося врятувати після кораблетрощі Костянтин Черненко уже по дорозі додому. Як вдалося з'ясувати, українські дипломати відновили йому документи і везуть в Україну. Удома на нього з нетерпінням чекають дружина і п'ятирічна донька.

Пошуки рідних врятованого Костянтина Черненка привели журналістів ТСН у передмістя Херсона. З невеликого будинку виходить жінка Маргарита Черненко - дружина моряка. Каже, про аварію судна, на якому був чоловік дізналася відразу. Своїх рятівників він першим ділом попросив подзвонити їй.

Просто під час розмови з журналістами Маргариті знову телефонують з невідомого номера. Це, виявляється, її Костянтин.

"Так, коханий, чекаємо тебе. І ми тебе цілуємо", - говорить жінка у слухавку.

Відео Єдиний врятований після кораблетрощі українець повертається на батьківщину

Тоді ж з'ясовується, доправити врятованого на берег вдалось не одразу. Судно, що прийшло на допомогу екіпажу, цілий день пробуло у морі, доки закінчився шторм. 34-річний Костянтин – поки що єдиний, кого врятували після кораблетрощі. Те, що він вижив серед стихії – справжнє диво, каже Маргарита. І впевнена - це її щоденні молитви.

Каже, це вже був другий рейс її чоловіка у цього судновласника. Нічого не свідчило про загрозу.

На повернення Костянтина Черненка чи не найбільше чекає його п'ятирічна донька. Більше батька у море не пустить.

Що він більше не ходитиме на судні сподівається і дружина. Побачити свого найріднішого і жінка, і донька, за інформаціє ТСН, зможуть уже завтра. Сьогодні зранку Костянтина Черненка доправили до російського міста Ростов-на Дону. Попри переохолодження, від госпіталізації він відмовився. І попросився додому. У супроводі дипломатів він їде додому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції