Януковича залучили до суду

Януковича залучили до суду

Януковича залучили до суду щодо земельної ділянки в "Межигір'ї" / Фото: President.gov.ua

Київський окружний адміністративний суд залучив Віктора Януковича як третю сторону по справі надання інформації щодо вартості земельної ділянки у "Межигір'ї".

Відповідне рішення ухвалив у четвер суддя Віталій Щавінський.

Він розглядає справу за позовом "Української правди" до Вишгородської райадміністрації, яка відмовилася надати договір купівлі-продажу Януковичем земельної ділянки в "Межигір'ї", датований 2010 роком.

Клопотання про залучення Януковича як третьої сторони по справі подав представник Вишгородської райадміністрації.

Суддя аргументував залучення Януковича тим, що розголошення інформації про вартість купленої ним ділянки може вплинути на його охоронювані права.

Читайте також: Землю в "Межигір'ї" оцінили в 682 гривні за сотку

В зв'язку з залученням Януковича у справі оголошено перерву до 7 грудня 14:30.

"Українська правда" неодноразово зверталася до Вишгородської РДА із запитом на підставі закону "Про доступ до публічної інформації" повідомити, за якою ціною Янукович викупив у 2010 році земельну ділянку площею 1,76 га всередині "Межигір'я".

Як відомо, саме ця ділянка належить безпосередньо Януковичу. Решта 135 гектарів "Межигір'я" знаходиться в оренді у фірми "Танталіт" і благодійного фонду "Відродження України".

Вишгородська РДА підтвердила, що минулого року вони продали ділянку Януковичу, однак відмовилися надати угоду купівлі-продажу та навіть повідомити, за яку ціну була продана ділянка.

7 вересня суддя виніс ухвалу про відкриття скороченого провадження по справі, без виклику сторін, та запропонував Вишгородській РДА надати заперечення проти позову.

Однак в установлений термін Вишгородська РДА не подала заперечень до позову, після чого суддя постановив провести розгляд позову за загальними правилами.

Читайте також:

Біля резиденції Януковича збудують чоловічий монастир

Унікальні фото резиденції Віктора Януковича "Межигір'я"

Янукович провів для журналістів екскурсію "Межигір'ям"

Янукович показав журналістам "Межигір'я"

Януковичу побудували в "Межигір’ї" палац на воді у стилі "донецький шик"

Повʼязані теми:

Наступна публікація