Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Землю в "Межигір'ї" оцінили в 682 гривні за сотку

Вишгородська райрада на Київщині встановила нормативну оцінку земельної ділянки площею 105 га в "Межигір'ї" всього лише в сім мільйонів гривен.

Вишгородська райрада на Київщині оцінила земельну ділянку площею 105 га в "Межигір'ї" у 7 мільйонів 136 тисяч гривень.

Таким чином, депутати встановили нормативну оцінку земельної ділянки в "Межигір'ї" в розмірі 682 гривні за сотку. Відповідне рішення на засіданні 2 вересня підтримали 38 із 44 присутніх депутатів, двоє утрималися і четверо проголосували "проти".

Зараз ця земля перебуває в оренді фірми "Танталіт", що виступає номінальним власником "Межигір'я". Як відомо, на території резиденції "Межигір'я" (село Нові Петрівці під Києвом), нині проживає президент Віктор Янукович.

Таку невисоку нормативну оцінку землі представники районної ради пояснили тим, що за цільовим призначенням земля в "Межигір'ї" відноситься до рекреаційних, а ця категорія земель має відповідний норматив.

Вони послалися на висновки державного "Київського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою".

Керівництво райради заявило, що нормативна оцінка землі в "Межигір'ї" зроблена з метою підвищення орендної плати фірмі "Танталіт", а не з метою відчуження землі в приватну власність.

Водночас комерційна вартість землі в Нових Петрівцях, до яких відноситься "Межигір'я", є значно вищою - вона становить близько 5 тисяч доларів за сотку.

Цього ж дня Вишгородська райрада затвердила нормативну оцінку земельної ділянки для іншої особи - СТ "Ялинка" - в розмірі 3000 гривень за сотку. Ця земля розташована значно далі від Києва, ніж "Межигір'я" - у Нижчедубечанській сільраді.

Читайте також:

Янукович показав журналістам "Межигір'я"

Резиденцію Януковича тепер можна побачити із космосу

Землю продаватимуть по 2000 гектарів в "одні руки"

Янукович хоче якнайшвидше запустити торгівлю землею

Залиште свій коментар

Вибір редакції