Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробляхери" практично заблокували кордон України з Польщею

Автовласники невдоволені новими правила розмитнення автомобілів.

Протест "євробляхерів" практично заблокував кордон України із Польщею. Натепер проїздний лише один пункт пропуску в Смільниці. Решта стоять.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Кордон досі заблокований, на пункті пропуску "Краковець" протестувальники палять шини. Усю ніч мітингарі не розходилися і продовжують протест, бо невдоволені новими правилами транзиту. Власники автомобілів на іноземній реєстрації тепер змушені розмитнити авто або ж у разі в'їзді до України залишати на митниці як заставу повну суму розмитнення. Акцію люди назвали безстроковою. Та на запитання, якщо введуть воєнний стан, кажуть, що полишать варту, бо це унеможливлює будь-який протест.

"Мусимо тоді розійтися, тоді вже військові будуть перекривати кордон, нас уже не потрібно", - каже один із протестувальників.

ВідеоПротест "євробляхерів" заблокував кордон України із Польщею

Натепер проїздний лише один пункт пропуску в Смільниці. Решта стоять. Яка ситуація зараз неподалік кордону та чи триває блокування – далі у сюжеті.

Протест "євробляхерів" заблокував кордон України із Польщею

За ситуацією стежать правоохоронці. Проте від коментарів вони утримуються.

На кордоні утворилися черги з усіх боків, пропускають лише автівки з дітьми або хворими. І лише один з пунктів пропуску на Львівщині - Смільниця - відкритий для руху.

Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Вибір редакції