Із Сирії успішно евакуювали українське посольство

Дипломати працюватимуть у сусідньому Лівані.

Українські дипломати евакуювали посольство у Сирії. Сьогодні вони на трьох службових автомобілях залишили цю охоплену війною країну і дісталися до сусіднього Лівану, передає ТСН.16:45.

Їх прихистили колеги в українському посольстві у Бейруті. У Дамаску залишився всього один співробітник українського посольства, який працюватиме з поштою та прийматиме звернення громадян.

За приблизними підрахунками, у Сирії ще перебувають від 200 до 300 українців. Дві українські сім'ї дипломатам вдалося вивезти із зони бойових дій буквально останніми днями - це жінка-українка з сином та хворим чоловіком-сирійцем, а також українка, яка тільки-но народила дитину. Тимчасовий повірений у Сирії Володимир Джиджора переконує, що евакуація пройшла в штатному режимі попри те, що околиці Дамаска до оголошення припинення вогню нещадно обстрілювали.

"Влаштовуємося на новому місці встановлюємо техніку і починаємо працювати. Роботу не припиняємо ні на день. До 24.00 коли почалося припинення вогню, передмістя Дарайя бомбардували з усієї сили, там просто не було живого місця, дим, вогонь", - розповів телефоном тимчасовий повірений Володимир Джиджора.

ВідеоУкраїнські дипломати евакуювали посольство у Сирії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: