Із Сирії успішно евакуювали українське посольство

Дипломати працюватимуть у сусідньому Лівані.

Українські дипломати евакуювали посольство у Сирії. Сьогодні вони на трьох службових автомобілях залишили цю охоплену війною країну і дісталися до сусіднього Лівану, передає ТСН.16:45.

Їх прихистили колеги в українському посольстві у Бейруті. У Дамаску залишився всього один співробітник українського посольства, який працюватиме з поштою та прийматиме звернення громадян.

За приблизними підрахунками, у Сирії ще перебувають від 200 до 300 українців. Дві українські сім'ї дипломатам вдалося вивезти із зони бойових дій буквально останніми днями - це жінка-українка з сином та хворим чоловіком-сирійцем, а також українка, яка тільки-но народила дитину. Тимчасовий повірений у Сирії Володимир Джиджора переконує, що евакуація пройшла в штатному режимі попри те, що околиці Дамаска до оголошення припинення вогню нещадно обстрілювали.

"Влаштовуємося на новому місці встановлюємо техніку і починаємо працювати. Роботу не припиняємо ні на день. До 24.00 коли почалося припинення вогню, передмістя Дарайя бомбардували з усієї сили, там просто не було живого місця, дим, вогонь", - розповів телефоном тимчасовий повірений Володимир Джиджора.

Українські дипломати евакуювали посольство у Сирії

Сьогодні вони на трьох службових автомобілях залишили цю охоплену війною країну і дісталися сусіднього Лівану. Їх прихистили колеги в українському посольстві у Бейруті. У Дамаску залишився всього один співробітник українського посольства, який працюватиме з поштою та прийматиме звернення громадян. За приблизними підрахунками, у Сирії залишається від 200 до 300 українців. Дві українські сім'ї дипломатам вдалося вивезти із зони бойових дій буквально останніми днями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: