Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голову "Азову-Крим" Краснова відправлять до лікарні

Засідання суду перенесли.

Шевченківський районний суд Києва переніс засідання з обрання запобіжного заходу голові цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіславу Краснову. Як передає кореспондент ТСН з суду, засідання продовжиться 2 березня.

Протягом сьогоднішнього дня двічі викликали швидку для Краснова, у якого наявні ознаки побиття на обличчі. Захист вимагав госпіталізації "азовця", проте перша суддя постановила продовжувати розгляд. Тому судді оголосили відвід - і це клопотання було задоволене. Швидку для Краснова викликали вдруге. І другий суддя ухвалив рішення про перенесення засідання, а затриманого було вирішено доправити до медичного закладу. Медики мають підготувати висновок – чи може Краснов брати участь у засіданнях.

Напередодні СБУ оголосила, що затриманий лідер цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслав Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. А його дівчині Оксані інкримінують незаконне носіння, зберігання і передачу вибухових речовин та пристроїв за попередньою домовленістю з групою осіб.

1 березня їх обох доправили до Шевченківського суду Києва - для обрання запобіжного заходу. Краснов заявив, що його протягом 7-8 годин били під час затримання. СБУ, своєю чергою, опублікувала відео розмови Краснова з російським куратором

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Відео Шевченківський суд наразі обирає запобіжний захід "азовцю" Станіславу Краснову та його дівчині

Залиште свій коментар

Вибір редакції