За кордон виїхали більше 6 мільйонів українців - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
2787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За кордон виїхали більше 6 мільйонів українців - ЗМІ

Однак грошей в України приходить у 25 разів більше, ніж йде / Фото: УНІАН

Основні країни, до яких іммігрували громадяни України, це Росія, Польща, США, Казахстан, Ізраїль, Німеччина та Італія.

Україна знаходиться в десятці країн світу - лідерів із міграції.

За інформацією ЗМІ, українців, які розбрелися по планеті, зараз близько 6,6 млн осіб, натомість наша країна прийняла 5 млн осіб. Під мігрантами маються на увазі люди, які не народилися на території тієї країни, на якій проживають.

Згідно з доповіддю Світового банку "Міграція й грошові перекази" в 2011 році, основні країни, до яких іммігрували громадяни України, це – Росія, Польща, США, Казахстан, Ізраїль, Німеччина, Молдова, Італія, Білорусь, Іспанія.

В Україну їхали з Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Таджикистану, Киргизії.

За 2010 рік, мігранти перевели в Україну близько 5,3 млрд доларів. Загалом же тенденція така, що в Україну приходить грошей у 25 разів більше, ніж йде з країни.

У 2010 році світовий обсяг міжнародних грошових переказів, за даними Світового банку, становив понад 440 млрд доларів. Із цієї суми 325 млрд доларів надійшло до країн, що розвиваються, – на 6% більше, ніж у 2009 році. Вважається, що реальна цифра переказів набагато вища.

За обсягом грошових переказів, що відправляються з країни, з великим відривом лідирують США (48 млрд дол). Далі - Саудівська Аравія, Швейцарія та Росія.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація