Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський суттєво збільшив апарат РНБО

Зеленський суттєво збільшив апарат РНБО

Працівників апарату стало на 30 осіб більше.

Президент України Володимир Зеленський збільшив кількість працівників апарату РНБО зі 160 до 190.

Відповідний указ від 28 січня опубліковано на сайті президента.

"У статті 1 указу президента України від 27 січня 2015 року № 37  "Питання Апарату Ради національної безпеки і оборони України " цифри  "160" замінити цифрами  "190 ", - йдеться у документі.

Також цим указом розширено повноваження Центру кібербезпеки.

Центр буде відповідати за координацію та контроль діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони, які забезпечують кібербезпеку, а також контролюватиме стан кіберзахисту важливих об’єктів інфраструктури.

Передбачено, що інформаційно-аналітичне, експертне, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності Центру здійснюється апаратом РНБО.

Нагадаємо, 17 січня повідомлялося, що в Україні буде своя Стратегія національної безпеки "Безпека людини – безпека країни". 

Проєкт Стратегії нацбезпеки розробили відповідно до статті 26 закону "Про національну безпеку України", зазначив секретар РНБО Олексій Данілов. В основу документа було покладено виборчу програму Зеленського, яку підтримала більшість виборців. До підготовки проєкту залучали Національний інститут стратегічних досліджень, державні органи, інституції громадянського суспільства, а також іноземних експертів. 

Відео В РНБО визнали, що під час формування санкційних списків допустили помилку

До переліку осіб, які причетні до терористичної діяльності, внесли медсестру Вікторію Бурлакіну з Бахмута. Їй закидали участь у незаконних виборах у "ДНР", зокрема, що вона була головою виборчої дільниці в окупованій Макіївці. Жінка 9 місяців не отримувала зарплату, її рахунки заблоковано.  

В РНБО визнали, що під час формування санкційних списків допустили помилку

Залиште свій коментар

Вибір редакції