Зеленський суттєво збільшив апарат РНБО

Дата публікації
Перегляди
1013
Зеленський суттєво збільшив апарат РНБО

УНІАН

Працівників апарату стало на 30 осіб більше.

Президент України Володимир Зеленський збільшив кількість працівників апарату РНБО зі 160 до 190.

Відповідний указ від 28 січня опубліковано на сайті президента.

"У статті 1 указу президента України від 27 січня 2015 року № 37  "Питання Апарату Ради національної безпеки і оборони України " цифри  "160" замінити цифрами  "190 ", - йдеться у документі.

Також цим указом розширено повноваження Центру кібербезпеки.

Центр буде відповідати за координацію та контроль діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони, які забезпечують кібербезпеку, а також контролюватиме стан кіберзахисту важливих об’єктів інфраструктури.

Передбачено, що інформаційно-аналітичне, експертне, організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності Центру здійснюється апаратом РНБО.

Нагадаємо, 17 січня повідомлялося, що в Україні буде своя Стратегія національної безпеки "Безпека людини – безпека країни". 

Проєкт Стратегії нацбезпеки розробили відповідно до статті 26 закону "Про національну безпеку України", зазначив секретар РНБО Олексій Данілов. В основу документа було покладено виборчу програму Зеленського, яку підтримала більшість виборців. До підготовки проєкту залучали Національний інститут стратегічних досліджень, державні органи, інституції громадянського суспільства, а також іноземних експертів. 

В РНБО визнали, що під час формування санкційних списків допустили помилку

В РНБО визнали, що під час формування санкційних списків допустили помилку
Дата публікації
Перегляди
1013
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email