Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителям Криму можуть обрізати інтернет

Енергетики і місцева влада просто перерізають дроти, які прокладені з порушеннями.

Жителі Криму ризикують на час залишитися без виходу в інтернет через нелегальних провайдерів і тих, які прокладають кабель всупереч правилам технічної безпеки.

На боротьбу з ними вийшли відразу дві структури, пише Сегодня. У "Крименерго" з 1 серпня починають роботи з демонтажу кабелів, які підвішені на опорах ліній електропередач. А на підприємстві "Інфосервіс" вже почали обрізати мережі, прокладені по газовим трубам.

"Поки таких випадків було декілька. В основному, провайдери переносять кабель добровільно", - повідомили на підприємстві і заявили, що перевірки тільки починаються.

Прес-секретар "ДТЕК Крименерго" Євген Щапін зазначив, що вони збираються знаходити власників і домовлятися з ними. "В іншому випадку проводи будуть демонтовані", - запевнив Щапін.

"Мережева революція" першою прийшла в Армянськ, де вже тиждень без зв'язку залишаються близько чотирьох тисяч користувачів.

"У наших договорах є порушення, які за законом ми маємо право усунути. Але, не чекаючи цього, енергетики з місцевою владою просто перерізають дроти", - розповіла юрист місцевого провайдера Ірина Беспалова.

Втім, багато фірм запевняють, що боятися нічого. "Наша мережа - одна з найбільших в Сімферополі. Ми працюємо офіційно, є договори з "Крименерго", тому клієнти можуть не боятися відключень. В основному, з порушеннями працюють дрібні представництва, у яких користувачів небагато", - заявив адміністратор однієї з фірм Костянтин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції