У Бєлгороді дрон влучив по адмінбудівлі "Газпрому"  

У Бєлгороді дрон влучив по адмінбудівлі "Газпрому"  

У Бєлгороді 12 квітня безпілотник влучив по адміністративній будівлі "Газпрому" і цей момент потрапив на відео. В російському Міноборони стверджують про збиття п’яти дронів над областю. Як заявив губернатор В’ячеслав Гладков, "безпілотник врізався в адміністративну будівлю ресурсопостачального підприємства". Пошкоджено фасад будівлі. Внаслідок вибуху постраждали дві людини.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie