В Києві з рейок зійшов трамвай

В Києві з рейок зійшов трамвай

В районі Лук’янівки під час руху він з'їхав з рейок, виїхав у пішохідну зону та врізався у дерево. Імовірніше за все, сталося це через розрив на колії, але остаточну причину аварії назве слідство. Жертв серед перехожих дивом вдалося уникнути, двох пасажирів забрала швидка до лікарні з забоями. Через аварію рух трамваїв був паралізований на годину - зараз його вже відновили. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie