Ретроградний Плутон 2021: як пережити

Ретроградний Плутон 2021: як пережити

ТСН.ua

Плутон розпочав свій ретроградний рух кілька днів тому наприкінці квітня.

Плутон став ретроградним 27 квітня, і це триватиме фактично пів року - до 6 жовтня 2021 року. Разом з езотерикинею Оленою Кузьмич розкажемо, чим небезпечний цей період, що варто зробити та чого краще уникати протягом цього періоду. 

Ретроградність планет: що це таке

Будь-яка планета у Сонячній системі може бути ретроградною. Йдеться про зворотний рух небесних тіл для умовного спостерігача з планети Земля. Звісно, у цей момент планети не сходять зі своїх орбіт і жодних космічних катаклізмів не відбувається. Просто, на думку астрологів, позитивні якості, які приписують тій чи тій планеті, або зводяться на нівець на період ретроградності, або певним чином уповільнюються. Розглянемо це на прикладі Плутона.

Планета Плутон: астрономія, міфологія та астрологія 

Карликова планета Плутон названа на честь бога підземного царства і смерті. Починаючи з V ст. до н. е., це ім'я додавалося до давнішого імені Гадес і остаточно витіснило його. Плутон вважався "гостинним", але невблаганним богом, який охоче приймав всіх в свою господу, але нікого не відпускав назад. Плутон був відкритий аж у 1930 році, проте давні астрономи підозрювали про його існування.

Плутон - найбільша відома карликова планета Сонячної системи та десяте за масою (без урахування супутників) небесне тіло, що обертається навколо Сонця. Ім'я "Плутон" першою запропонувала Венеція Берні, одинадцятирічна школярка з Оксфорда. Вона цікавилася не тільки астрономією, але і класичною міфологією, і вирішила, що це ім'я - давньоримський варіант імені грецького бога підземного царства - підходить для такого, ймовірно, темного і холодного світу.

З погляду астрології, Плутон пов'язують із владою, народженням, смертю та переродженням, регенерацією, очищенням, табу, розпадом, оргазмом, релігійними диспутами, психоаналізом тощо. Плутон - найдальша від Землі планета, проте вона має сильний вплив на людське суспільство. Також Плутон втілює бажання витягнути на поверхню все глибинне та темне, що є у людській природі.

Це планета своєрідного очищення від бруду як внутрішнього, так і зовнішнього, від шкідливого впливу руйнівних емоцій і тупика розвитку, "смітника" мани людського суспільства. Під час прямого руху Плутон прискорює процеси, які виводять увесь цей бруд на поверхню, аби людина могла прийняти свій темний бік, "посвітлішати" і змінитися. Зауважимо, що, на відміну від Меркурія, Марса та Венери, які впливають більше на особисте, Плутон має більший вплив на долю людства.

Зрозуміло, що під час ретроградного руху цієї планети, якості які їй приписують, будуть змінюватися. Тому астрологи вважають, що період ретроградного Плутона сміливо можна назвати часом очищення, змін та пошуку правди. 

Ретроградний Плутон 2021: що варто зробити

  • медитувати;
  • позбутися від стресу;
  • зайнятися духовними пошуками; 
  • очищуватися від непотрібного в усіх сферах життя;
  • звільнитися від брехливих принципів, непотрібних ідей та переконань; 
  • якщо є потреба - змінити роботу, але добряче обмізкувати таке рішення; 
  • мати запас грошей на випадок критичних ситуацій. 

Ретроградний Плутон 2021: що категорично заборонено робити 

  • вірити на слово;
  • підписувати важливі документи, не читаючи їх;
  • проводити великі фінансові операції, не обдумуючи їх 

Читайте також: 

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація