Ретроградні планети 2021: календар 

Ретроградні планети 2021: календар 

Фото: ТСН.ua

Лише Марс 2021 року рухатиметься прямо.

Ретроградність планет протягом останніх років стала досить популярним явищем серед астрологів та пересічних громадян. Проте варто зауважити, що це - не модна тенденція,  особливість, яку здавна фіксують у астрологічних таблицях ефемерид. 

Ретроградністю називають той період, коли планета для умовного спостерігача з Землі рухається ніби у зворотному напрямку. Звісно, про сходження планет з орбіт не йдеться, це лише умовне позначення. Таке явище є важливим для астрології та аж ніяк не астрономії. 

Адже позитивні якості, які астрологія приписує тій чи тій планеті отримують знак "-" або дії, які нібито підвладні планеті, уповільнюються. ТСН.ua підготував для любителів спостерігати за зорями своєрідний календар ретроградного руху планет 2021 року. 

Ретроградні планети 2021: Меркурій

2021 року Меркурій буде ретроградним тричі: від 30 січня до 21 лютого, від 29 травня до 22 червня та від 27 вересня до 18 жовтня. Меркурій з погляду астрології вважають планетою, яка опікується швидкістю, торгівлею, комунікаціями та укладенням договорів. Відповідно під час ретроградного Меркурію можливі виклики у всіх цих перерахованих сферах, а також з фінансами. Частіше ламатиметься техніка, а листи не знаходитимуть своїх адресатів. 

Ретроградні планети 2021: Венера

Венера буде ретроградною наприкінці 2021 року - від 19 грудня і цей період триватиме аж до 29 січня 2022 року. Венера "відповідає" за красу та любовні справи. Тому астрологи не радять у цей період виконувати косметичні операції чи з'ясовувати стосунки, адже щось може піти шкереберть. 

Ретроградні планети 2021: Юпітер

Величний Юпітер стане ретроградним від 20 червня до 18 жовтня. Юпітер "відповідає" за владу, порядок, цінності. Тому він більш впливає не на особисте життя окремих людей, а на розвиток і занепад цілих планет. Тому на всесвітньому рівні не виключені економічні зміни, а люди будуть більш жадібними.

Фото: ТСН.ua

Ретроградні планети 2021: Сатурн

Цьогоріч Сатурн буде ретроградним від 23 травня до 11 жовтня. Цю планету астрологи вважають "керівником" того, як людина пройде дорогою своєї долі. Сатурн пов'язують із контролем, системою, дисципліною, відповідальністю тощо. Саме у цих сферах можуть з'явитися нові виклики під час ретроградного руху цієї планети. 

Ретроградні планети 2021: Уран 

2021 року в Урана буде два періоди ретроградності. Перший період завершиться 14 січня і далі Уран рухатиметься директно. А далі Уран буде ретроградним від 20 жовтня до 18 січня наступного року. Уран вважають планетою хаосу, змін, оригінальності, революцій, винаходів та технологій. А під час ретроградності креативу буде мало. 

Ретроградні планети 2021: Нептун

2021 року Нептун буде ретроградним близько пів року - від 25 червня до 1 грудня. Нептун "відповідає" за натхнення, обман, пристрасті, містицизм. А ось під час ретроградного руху цієї планети легко потрапити у полон ілюзій. 

Ретроградні планети 2021: Плутон

Плутон буде рухатися у зворотному "танку"від 27 квітня до 6 жовтня 2021 року. Плутон був відкритий зовсім нещодавно і навіть втратив статус планети з погляду астрології, але в ній він досі важливий складник. Цю планету пов'язують із життям, смертю та переродженням, психоаналізом та релігією. Тому у період ретроградності потрібно добряче мізкувати над власними діями. 

Ретроградні планети 2021: Марс

Марс асоціюється з активністю, рухом, енергійністю та войовничістю і 2021 року ця планета рухатиметься не ретроградно, а прямо, тобто, директно.  

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація