Таропрогноз на 2021 рік: що карти нам віщують

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на 2021 рік: що карти нам віщують

Фото: ТСН.ua

Карти Таро дозволяють пророкувати майбутнє.

Карти Таро з'явилися у Середньовіччі. Вони пережили кілька трансформацій протягом століть - від розваги й до інструменту для ворожіння. Найпопулярніша нині колода - Райдера-Вейта з'явилася у 1910 році та відтоді розпочалася її тріумфальна хода світом. 1971 року колода була перевидана, що тільки додало їй популярності. Зараз у світі існує кілька тисяч колод Таро. Аби дізнатися більше про ймовірне майбутнє у 2021 році, читайте таропрогноз на рік від тарологині Олени Кузьмич.

Прогноз Таро на кохання та стосунки
Карта року "Королева пентаклів" 

Ця карта належить до так званих карт двору, які схожі на відомі нам гральні карти - короля, даму та валета. "Королева пентаклів" розповідає, що у стосунках та коханні протягом цього року варто бути надійними, турботливими, великодушними партнерами. Протягом 2021 року варто завести реалістичний погляд на життя, діловий настрой, вірність. Не слід забувати про безпеку домашнього вогнища та бажання допомогти оточенню. Любіть дітей та тварин. Також знаходьте час на творчість та натхнення.

Аби ваші стосунки краще розвивалися, вам слід знайти своє джерело сили. Пригадайте казки та легенди про матір-Землю, пізнайте, що дає вам можливість рухатися далі, з'єднайтеся з цим невидимими нитками та рухайтеся вперед. 

Ваш партнер чи партнерка цьогоріч очікує від вас відкритості, кохання та натхнення. Додайте практичності та турботи про другу половинку. Зазирніть всередину себе і відкрийте ту частину себе, яка здатна допомагати іншим, не забуваючи про власні потреби. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта року "Туз пентаклів" 

Ця карта належить до молодших арканів, тобто таємниць Таро. Вона свідчить про нагороди, процвітання, розвиток та родючість. Протягом цього року вас очікуватимуть практичні досягнення та відчутні результати. Ви можете отримати реальну владу над іншими людьми та довіру у певних ситуаціях. Шукайте багатства, але не забувайте про труднощі реального світу. 

Домагайтеся успіху та отримуйте вигоду зі всього. Зараз не час будувати повітряні замки, потрібно робити реалістичні плани та ретельно пропрацьовувати всі деталі. Використовуйте свої практичні знання та вміння заради себе та свого майбутнього. Нові починання мають бути приземленими та доступними. Також можуть з'явитися кошти для успішної реалізації проєктів. Будуйте ваш добробут. 

Прогноз Таро на фінанси
Карта року "Сімка кубків" 

Ця карта, як і попередня, належить до молодших арканів Таро. Вона повідомляє про те, що в гонитві за коштами, ви можете потакати своїм слабкостям та мріям. Зараз перед вами відкривається чимало можливостей, тому не розмінюйте себе на дрібниці. 

Вам можуть заважати відсутність організованості, завищені очікування, лінь та відсутність ініціативи. Перестаньте жаліти себе - вам все до снаги, якщо сконцентруватися на результати. Ви відхопите свій "шматок пирога", якщо будете гідно працювати та не проґавите велику кількість можливостей, які відкриваються перед вами. В жодному разі не пливіть за течією, краще будуйте плани. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація