БТР бойовиків потонув під час нічних навчань – розвідка

ГУР повідомило про втрати бойовиків на Донбасі.

За даними української розвідки, протягом 8-9 вересня зі сторони бойовиків є троє загиблих та вісім поранених. Про це повідомляє ГУР у Facebook.

Найбільших втрат, за даними розвідки, останнім часом несе так званий "9 окремий штурмовий мотострілецький полк морської піхоти", що розташовано у окупованому Новоазовську. З 3 по 8 вересня загинули двоє та поранені п'ятеро бійців розвідпідрозділу цього "полку", причому не всі унаслідок бойових дій.

Так, 8 вересня двоє бойовиків було поранено "дружнім вогнем" у нічний час з боку сусіднього підрозділу. Крім того, двоє військових пішли під воду разом з БТР під час навчань у нічний час. Обоє нині перебувають у важкому стані.

Крім того, розвідка зафіксувала перекидання нових партій техніки та особового складу з боку Росії: до Ровеньків приїхали шість цистерн з пально-мастильними матеріалами, до Харцизька – чотири платформи з військовою технікою (дві самохідні артилерійські установки, три бойові машини піхоти, два вантажні автомобілі), три цистерни з пально-мастильними матеріалами (150 тонн), до Антрациту – 80 військовослужбовців, до Щербака Новоазовського району – три вантажні автомобілі з особовим складом.

Для розвідки бойовики активно застосовують безпілотники – зафіксовано проліт 12 апаратів протягом доби. Також на окупованих землях Сходу, як і в Криму, проводять навчання в рамках російської програми "Кавказ-2016".

Як повідомляв штаб АТО, протягом доби під Мар'їнкою загинули троє українських військових. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація