Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині почнуть судити речника терориста Губарєва

Обвинувачуваний визнав свою провину.

Прокуратура Донецької області передала до суду обвинувальний акт щодо 36-річного мешканця Донецька, який у 2014 році був речником самопроголошеної організації "Народное ополчение Донбасса" терориста Павла Губарєва.

Слідство встановило, що обвинувачений у лютому-березні 2014 року брав участь у проросійських мітингах у Донецьку, під час яких Губарєв закликав до насильницького захоплення державної влади та повалення конституційного ладу України.

Обвинувачений під час цих мітингів знімав усе на телефон та розміщував відео на YouTube. Його було затримано і заарештовано за розповсюдження сепаратистських матеріалів. Речник Губарєва обвинувачується по ч. 3 ст. 109 Кримінального кодексу України - дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

У повідомленні прокуратури Донецької області йдеться, що заарештований повністю визнав свою провину та активно співпрацював зі слідством, надаючи корисну інформацію про учасників та організаторів сепаратистських мітингів у Донецьку у 2014 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції