На Донеччині поліцейські викрили двох посіпак терористів

Вони чотири роки приховували своє злочинне минуле.

На Донеччині правоохоронці викрили двох маріупольців, які співпрацювали з бойовиками.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Як встановили детективи, 2014 року чоловіки добровільно запропонували свої послуги бойовикам. Обидва не мали постійної роботи та розраховували отримати винагороду від терористів. Так, найманці чергували на барикадах у наметовому містечку біля Маріупольської міськради, а пізніше з битами та у балаклавах несли службу на постах навколо захопленого виконкому. У разі штурму вони мали обороняти об’єкт.

Згодом їх разом з іншими вивезли як робочу силу до Донецька на укріплення захопленої будівлі Донецької ОДА. Потім чоловіки залишили лави бойовиків і протягом чотирьох років приховували свої злочини.

Наразі обом оголошено про підозру за ч. 1 ст. 256 ККУ. Їм загрожує до 5 років ув’язнення.

Нагадаємо, поліція виявила у Слов'янську сепаратистку з лав "ДНР". Жінка запевняє що припинила "співпрацю" ще у 2014 році.

ВідеоВикриті в Україні шпигуни розповіли про вербування заробітчан у Росії

Контррозвідка України затримала шпигуна - полковника запасу ЗСУ та співробітника одного зі стратегічних військових підприємств Міноборони. ТСН вдалося поспілкуватися з кількома українцями, яких також завербували росіяни. Російські спецслужби цікавляться не лише тими, хто має доступ до документів із грифом "цілком таємно". Зона ризику дуже широка.

Викриті в Україні шпигуни розповіли про вербування заробітчан у Росії

Залиште свій коментар