На Донеччині СБУ затримала "посіпаку" Гіркіна

Чоловік допомагав чинити захоплення Слов'янська.

На Донеччині затримали бойовика із угрупування екс-ватажка бойовиків Стрєлкова-Гіркіна, повідомляє ТСН.12:00.

СБУ встановила, що у квітні минулого року чоловік входив до складу першої озброєної групи терористів, яка захоплювала райвідділ міліції у Слов'янську. А потім керував групою бандитів, що вчиняла злочини у Слов'янську ще протягом чотирьох місяців. Під час звільнення міста силами АТО затриманий разом із Гіркіним та Пономарьовим відступив до Донецька.

Чоловік сам зі Слов'янська. Під час протестів у місті примкнув до озброєних бойовиків, що приїхали разом із Гіркіним. Під час штурму міськвідділу міліції не підпускав до будівлі місцевих жителів. Проте подальший зв'язок із бандою Гіркіна – заперечує.

"Ті люди озброєні, які приїхали, були озброєні автоматами Калашникова. І потім ми, кілька людей, отримали зброю. Коли відбувалося захоплення, місцеві жителі почали хвилювання - хто ці люди, хто це, що це. Почали підходити. Ми стали, щоб вони не могли пройти", - розповів затриманий на допиті.

Ігор Стрєлков очолював донецьких бойовиків протягом кількох місяців у статусі так званого "міністра оборони ДНР", проте в серпні 2014 року подав у відставку, а згодом з Донбасу втік до Москви. Після того почав давати викривні інтерв'ю про невдачі бойовиків на українському Сході.

На Донеччині затримали бойовика із угрупування Гіркіна

СБУ встановила, що у квітні минулого року чоловік входив до складу першої озброєної групи терористів, яка захоплювала райвідділ міліції у Слов’янську. А потім керував групою бандитів, що вчиняла злочини у Слов’янську ще протягом 4 місяців. Під час звільнення міста силами АТО - затриманий разом із Гіркіним та Пономарьовим відступив до Донецька. Чоловік сам зі Слов’янська. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: