Він патрулював підконтрольні терористам населені пункти.

У районі проведення антитерористичної операції затримали бойовика терористичного угруповання "Призрак" терористичної "ЛНР".

Про це повідомляє СБУ.

Бойовик здійснював візуальний огляд у безпосередній близькості до українських позицій, у Попаснянському районі Луганщини.

Чоловік був озброєний автоматом Калашникова.

Зі слів бойовика, він від січня 2017 року перебуває у складі формування "Призрак", в якому патрулює підконтрольні терористам населені пункти та охороняє блокпости.

У самому ж бандугрупованні майже на всіх керівних посадах перебувають громадяни Російської Федерації.

"Бойовик також повідомив про низький рівень морально-психологічного стану серед терористів, що обумовлено численними поборами з боку ватажків та великою кількістю втрат особового складу", - повідомили в СБУ.

Затриманому бойовику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Нагадаємо, на Донбасі просто на пункті пропуску затримали бойовика "ДНР"Чоловіка затримали на під'їзді до контрольного пункту, у нього виявили військовий квиток так званої "ДНР" та довідку про участь в бойових діях на боці бойовиків.

Він від 2014 до 2016 року проходив "службу" в одному з підрозділів незаконних збройних формувань на неконтрольованій території. Бойовик неодноразово приймав участь в бойових діях та вів диверсійно-розвідувальної роботи.

За його словами, у 2016 році звільнився з лав "ДНР" за власним бажанням. 

Залиште свій коментар