На війні Україну захищає 1200 жінок

Найгероїчніших жінок нагородив президент

Більше 120 жінок захищають Україну на ряду з чоловіками. Найгероїчніших жінок нагородив президент з нагоди міжнародного жіночого дня, йдеться в ТСН.19.30.

Орденом за мужність відзначені Юлія Дунаєва та Ольга Омельчук. А також Теняна Потупалова - лікар санітного гвинтокрила Мі-8. Тетяна допомогла понад 600 пораненим.

Орден Княгині Ольги 3 ступеня отримала Галина Хмелевська - фельдшер рятувально парашутно-десантної групи. Вона здійснила 100 бойових вильотів і врятувала 350 українських бійців.

Порошенко згадав і про героїчну льотчицю Надію Савченко. На прикладах цих жінок, сказав президент, виростає нове покоління українців.

"Сьогодні я особисто і кожен українець пишається кожним українським героєм і серед цих героїв справжніх одне з перших місць займає надія Савченко. І ми подвоюємо зусилля, щоб повернути надію додому", - заявив Порошенко.

На війні Україну захищає 1200 жінок

Найгероїчніших жінок нагородив Президент з нагоди Міжнародного жіночого дня. Орденом за мужність відзначена Юлія Дунаєва та Ольга Омельчук. А також Теняна Потупалова - лікар санітарного гвинтокрила Мі-8. Тетяна допомогла понад 600 пораненим. Орден Княгині Ольги 3 ступеня отримала Галина Хмелевська - фельдшер рятувальної парашутно-десантної групи. Вона здійснила 100 бойових вильотів і врятувала 350 українських бійців. Порошенко згадав і про героїчну льотчицю – Надію Савченко. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: