Порошенко назвав головний пріоритет України

Відновлення Донбасу має відбуватись так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України.

Першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу.

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко на урочистій церемонії складання присяги працівниками Департаменту патрульної поліції міста Краматорськ. 

"Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу. Це ключовий напрямок повернення державного суверенітету над окупованими територіями", - заявив глава держави. 

За його словами, відновлення Донбасу має відбуватись так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

"Мною була проведена нарада по формуванню значних коштів (на відновлення Донбасу – ред.), причому як держбюджету, так і коштів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій", - зазначив Порошенко, додавши, що донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, ООН та країни "Великої сімки". 

Крім того, президент наголосив, що було складено пооб'єктний перелік напрямків використання коштів донорської допомоги: відновлення зруйнованого житлового фонду, відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об'єкти водопостачання, енергопостачання, мости. 

"Нарешті вже завершили фінансування проектних робіт, і можемо представляти ці проекти нашим партнерам", - додав він.

Нагадаємо, що в Донецькій області виявили факти розтрати бюджетних коштів, виділених на відновлення інфраструктури регіону. Як повідомили у прес-центрі СБУ, чиновники відділу освіти одного з міст у Красноармійському районі перерахували комерційній структурі майже 2 млн грн на будівництво котельні та опалювальних мереж для місцевої школи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: