Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Міноборони підтвердили, що Новолуганське під контролем ЗСУ

Військові встановили блокпост у селищі через численні прохання місцевих мешканців.

У Міністерстві оборони України підтвердили інформацію про те, що військовослужбовці Збройних сил України встановили блокпост на південній околиці селища Новолуганське на Світлодарській дузі.

У повідомленні прес-служби відомства зазначається, що військові зробили це, зважаючи на численні звернення місцевих мешканців, внутрішньо-переміщених осіб, підприємств та приватних підприємців.

"Це дозволить безперешкодно забезпечувати майже чотири тисячі мешканців селища продуктами харчування та необхідними товарами повсякденного вжитку, відновити медичне забезпечення, упорядкувати процедуру провезення підприємствами необхідних товарів та паливно-мастильних матеріалів", - йдеться у повідомленні.

Також у Міноборони зазначають, що новий блокпост ЗСУ у Новолуганському прискорить процедуру перепустки громадян для відвідування своїх родичів.

Нагадаємо, раніше командир батальйону "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко повідомив, що українські військові повернули під свій контроль селище НоволуганськеЗа його словами, участь у цій операції брали саме бійці його батальйону. Втрат серед українських військових немає. У коментарях до свого посту Власенко зазначив, що селище перебувало у "сірій зоні", тепер лінія фронту відсунулася на 3 км до Горлівки. 

Відео Військові на Світлодарській дузі залишаються під постійним вогнем супротивника

Залиште свій коментар

Вибір редакції