Захарченко підпорядкував "фінансову поліцію ДНР" Мін'юсту та ГПУ - Тимчук

Ватажок "ДНР" визначив функції створеної бойовиками "фінансово-економічної поліції".

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко випадково підпорядкував "фінансову поліцію" бойовиків Генпрокуратурі України.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав нардеп та керівник групи військово-політичних досліджень "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко підписав "Постанову Ради міністрів ДНР" №1-6, якою визначив функції створеної бойовиками "фінансово-економічної поліції". Визначаючи завдання цієї легалізованої бандструктури, Захарченко вказав, що у своїй діяльності, крім іншого українського законодавства, вона має керуватися Законом України № 3529-VI від 16.06.2011 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ратифікацією Другого додаткового протоколу до Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах", - наголосив керівник ІС.

документ підпорядкування бойовиків ГПУ
Facebook/Дмитро Тимчук

документ підпорядкування бойовиків ГПУ
Facebook/Дмитро Тимчук

Тимчук пояснив, що згідно із вказаним законом, "органами, на які покладаються повноваження згідно з пунктом 1 статті 15 Конвенції, є Міністерство юстиції України (у справах на стадії судового слідства) і Генеральна прокуратура України (у справах на стадії досудового слідства)".

До того ж він зазначив, що в "ДНР" раптом почали орієнтуватися на документи "ненависної їм Європи".

Нагадаємо, 2 березня у Мінську Тристороння контактна група підписала два документи: про припинення навчань з бойовою стрільбою уздовж 30-кілометрової зони і технічні аспекти завершення розмінування 12 ділянок уздовж лінії зіткнення. Угода набула чинності з 4 березня 2016 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: