Tesla серйозно оновила автопілот в Model 3

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокари стали безпечнішими.

Компанія Tesla оновила програмне забезпечення для автопілота функціями, які раніше були платними і входили в пакет Full Self-Driving.

Нові можливості отримали поки що тільки власники Model 3, пише Electrek. У перспективі вони потраплять і на інші моделі, випущені після 2016 року.

Тепер у власників електрокарів Tesla активувалися функції автоматичного екстреного гальмування, запобігання бічних зіткнень, попередження про виїзд за смугу руху.

За активованої функції "Попередження про виїзд за смугу руху" програма перевіряє, чи автомобіль в конкретній смузі. Вона працює окремо, навіть якщо автопілот увімкнений.

Під час зміни смуги руху Tesla буде перевіряти наявність рук на рульовому колесі. Якщо вони відсутні на кермі, автомобіль починає подавати попереджувальні сигнали, а саме кермо буде вібрувати. У разі, якщо руки на кермі виявлені машина почне сповільнюватися до швидкості нижче на 9 км, ніж встановлена на шосе і ввімкне аварійні вогні. Функцію можна використовувати на швидкості від 15 до 55 кілометрів.

Ще одна функція – "Аварійне відхилення з смуги" – використовується для запобігання зіткнення електромобіля з іншими об'єктами. Система починає подавати активні сигнали, коли машина з'їжджає з смуги або перебуває дуже близько до краю дороги. Вона включається автоматично під час кожної поїздки.

У Tesla заявили, що безпека клієнтів для них означає дуже багато, тому подібне оновлення відбувається безкоштовно.

Такий хід, ймовірно, пов'язаний зі смертельною аварією безпілотної Tesla, яка в'їхала у відбійник і вбила водія. Зараз сім'я чоловіка якраз готується до масштабного суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції