Tesla випустить здешевлені Model S і Model X

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії вирішили повернути стандартні версії електрокарів.

Компанія Tesla повертає у виробництво здешевлені версії Model S і Model X. Автомобілі будуть мати скорочений запас ходу.

Про це 23 квітня заявила прес-служба Tesla.

Разом з тим здешевлені електрокари збережуть оновлену дорожчу обшивку салону. Це дозволить автомобілістам "отримати більшу віддачу від кожного витраченого долара".

Відродити виробництво стандартних Model S і Model X, від яких раніше відмовився, в Tesla вирішили через рекордний спад продажів у першому кварталі 2019 року. Поставки скоротилися майже на 30 тисяч автомобілів порівняно з попереднім періодом. На це вплинуло скорочення податкових пільг у США і затримка поставок споживачам в Європі та Китаї.

Нову вартість стандартних Model S і Model X в компанії поки що не уточнили.

Раніше згадувалося, що Tesla Model 3 стала лідером продажів відразу в трьох країнах Європи. Електрокар підкорив Норвегію, Нідерланди і Швейцарія.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції