Ілон Маск розповів про революційну розробку для автопілоту Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія створила "швидкісний" мікрочип для безпілотників.

Ілон Маск представив на закритому заході мікрочип для автопілота Tesla, продуктивність якого у 21 раз вища, ніж у аналогів Nvidia.

Мікросхема буде збирати дані з радара, GPS, ультразвукових сенсорів, а також з датчика кута повороту керма, повідомляє прес-служба Tesla.

За словами Маска, все це разом дозволить створювати безпілотники нового покоління.

Мікрочип будуть випускати на заводі Samsung у штаті Техас. Для Tesla він обійдеться на 20% дешевше попереднього. Обчислювальна платформа з двома новими чіпами вже встановлюється на нові Tesla Model S, X і 3. При цьому, перш ніж ухвалити рішення, система автопілота порівнює результати обох процесорів.

Мікросхема складається з шести мільярдів транзисторів, двопоточного прискорювача нейронної мережі, що працює на частоті два гігагерци і здійснює 72 трильйони операцій на секунду, графічного чипа з продуктивністю 600 гігафлопс і 12-ядерного процесора ARM Cortex-A72 (2,2 гігагерца).

Тесла чип
Tesla

Саме завдяки інноваційному чипу в Tesla розраховують вже 2020 року запустити таксі-сервіс з безпілотниками. Власники електрокарів Tesla зможуть заробляти на сервісі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції