Tesla Model 3 стала лідером продажів одразу у трьох країнах Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар підкорив Норвегію, Нідерланди і Швейцарію.

У березні 2019 року Tesla Model 3 стала найбільш продаваним електрокаром одразу на трьох ринках Європи.

Про це повідомляє Evannex.

Так, електромобілі Model 3 придбали значно більше разів, ніж інші авто в Норвегії (5 315 штук), Нідерландах (2 195 одиниць), Швейцарії (1 094 авто). При цьому, якщо рекордними продажами у Норвегії вже нікого особливо не здивуєш, то дві інші країни цілком несподівано увірвалися до рейтингу.

Продажи Тесла_1

Так, продажі Швейцарії стали відкриттям, оскільки, зазвичай, там Model 3 користувалася меншою популярністю. Електрокар зміг обійти лідерів ринку, таких як Skoda Octavia (801 одиниця) і Volkswagen Golf (546 одиниця), вартість яких нижча, ніж в американського автомобіля.

Продажи Тесла_3

В Нідерландах після Tesla Model 3 йде Hyundai Kona Electric з показником у 376 авто, а ще KIA Niro, якого реалізовано 323 штуки, і гібрид Mitsubishi Outlander з таким же показником.

Продажи Тесла_2

Варто відзначити, що на показники вплинули не тільки доставлені клієнтам машини, але ще й ті, які тільки заброньовані. Вважається, що такий ріст був можливий за рахунок зниження продажів Model S й Model X.

Разом з тим, оскільки на європейському ринку поки що немає бюджетних Model 3, продаються тільки дві найдорожчі комплектації моделі.

Раніше згадувалося, що українець офіційно придбав першу європейську Tesla Model 3. Прибув електрокар в комплектації Long Range.

Залиште свій коментар

Вибір редакції