Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ісламська держава" може влаштувати теракт у Великобританії

Рівень загрози терактів у Британії зараз піднято до "дуже великого".

Ісламісти з так званої "Ісламської держави" можуть планувати "видовищний" напад у Великій Британії, попередив керівник британської контррозвідки.

Заступник комісара Марк Роулі сказав, що існують докази того, що "ІД", відома також як "Даіш", намагається спланувати "більші атаки" в цілому світі, включно з Великою Британією. За його словами, великомасштабна атака - "природний наступний крок" для "ІД".

Роулі промовляв на брифінгу в Лондоні, де сказав, що кількість арештів за підозрами в тероризмі минулого року побила рекорди. Загалом в Англії, Уельсі і Шотландії було здійснено 339 таких арештів. Скотленд-ярд, який опублікував ці цифри, каже, що за минулі три роки кількість таких арештів зросла на 57% порівняно з трьома попередніми роками.

Рівень загрози терактів у Британії зараз піднято до "дуже великого".

Нагадаємо, що бойовики терористичного угруповання "Фронт ан-Нусра" і угруповання "Джунд аль-Акса" перейшли в наступ на півдні сирійської провінції Алеппо, відбивши у урядових військ ряд ключових позицій.

Про це повідомляє у вівторок, 8 березня, Reuters з посиланням на Сирійський центр дотримання прав людини, що базується у Великобританії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції