Що робити у темний Місяць?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ця темрява — не пітьма, а період місячного циклу, який допоможе вам здійснити ревізію власних ресурсів.

Нині триває період темного Місяця, тобто, час, коли ми не можемо бачити спостерігати його на небі. Завершення періоду темного Місяця припадає на ніч проти 13 червня. Після періоду темного Місяця розпочинається період нового Місяця, і саме поєднання цих подій і дає нам підказки про те, як найкраще прожити цей час.

В езотериці Місяць і місячні цикли тісно пов'язується із різноманітними богинями з міфологій давніх народів. Як саме — розповім далі.

День темного Місяця, 12 червня

Період темного Місяця за день до появи нового Місяця пов’язаний зі старими богинями, наприклад, Гекатою давньогрецькою  богинею Місяця, чаклунства, володарки всіх страховищ і примар. Це час для того, щоб зазирнути у найпотаємніші закутки своєї душі, пофілосовствувати, помізкувати на глобальні теми і навіть посумувати.

Чому так? Адже так само, як і в період Місяця, що зменшується, темний Місяць характеризується езотеричними можливостями для втрат на різних рівнях, проте ці втрати — тільки на благо. Тому у цей день думайте про те, чого ви воліли б позбавитись.

Можна здійснити такий ритуал: напишіть на дрібних папірцях ті риси характеру, які вам заважають, імена людей, з якими хотіли би обірвати зв'язок, чи проблеми, що дошкуляють, і спаліть папірці на вогні чорних свічок. Не сприймате цей час як щось погане, адже відпускати і позбавлятись — означає очищатись.

День нового Місяця, 13 червня

Після періоду темряви з’являється нове світло, новий Місяць. Стара богиня знову стає дівою. У цей день варто згадати про Артеміду, давньогрецьку богиню полювання, яка завжди була невинною. Після темряви ми маємо накопичити енергію на новий період для розвитку та звершень. Можна скористатися спеціальною дихальною технікою, під час якої потрібно дихати рідко, а потім вдихнути глибоко-глибоко, насичуючи організм киснем і силами на новий місяць. Місяць ростиме, і ми будемо рости разом із ним.

Під час молодого Місяця можна спробувати дізнатися своє майбутнє за допомогою маятника, який можна придбати у будь-якому езотеричному магазині, або скористатися каблучкою, протягнувши через неї свою волосину чи нитку. Тільки визначіть, які сигнали маятника будуть означати "так", а які — "ні".

День після нового Місяця, 14 червня

У день після нового Місяця ми продовжимо працювати із енергією богині-діви. Цього дня варто закласти фундамент для вашого розвитку на цілий наступний місяць. Варто прогулятися під зорями, щоб небо підказало вам нові ідеї, зустрітися із партнерами по бізнесу або друзями. Не гайте часу, ідеї кружляють навколо вас.

Щодо езотеричних практик, то можна запалювати білі свічки та звертатись до небес, щоб ті зерна, які ви посадите в енергетичному полі на молодий Місяць, проросли до темного.

Будьте благословенні та гарного вам переходу від темного Місяця до нового!

Приєднуйтеся також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції