Віртуальна еротика

Дата публікації
Перегляди
6152
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Віртуальна еротика

Фото: Прес-служба Київського зоопарку

Фантазувати разом значно веселіше, спільний творчий процес надихає на нові ідеї та звершення.

Мої минулі пости стосувалися віртуальних стосунків та сучасних веб-платформ, які допомагають зав'язувати як швидкоплинні, так і тривалі знайомства онлайн. А сьогодні я б хотіла перейти до прикладних питань – втілення еротичних фантазій. Почнемо з віртуального інтимного спілкування, яке в народі називають віртом.

Бачте, ніяк ми від віртуального відхрестися не можемо, але наразі союзником у вирії еротичних мрій виступає Skypе, який не лише став головним інструментом загальнолюдського спілкування наживо, але й пропонує нам безцінну можливість пікантної еротичної взаємодії. Вмикай камеру та виходь в етер: ти королева чи король власних і чужих божевільних фантазій!

Камера, до речі, має бути досить якісною, щоб не просто на екрані мерехтіла нечітка плямка, що начебто символізує ваш образ, а було добре видно всі необхідні деталі та рухи. Не забувайте про освітлення, музику та вбрання - до деталей антуражу треба підходити професійно й творчо. Наприклад, якщо сьогодні ви збираєтесь влаштувати Тисячу й одну ніч Шахерезади, то маєте створити відповідну атмосферу в арабському стилі.

Фото: uinny.ru

Якщо ви наразі не наважуєтеся вийти у відкрите море фантазій за допомогою веб-камери - не біда, можна спочатку пройти тренування словом: чатитися, вотсапитися чи просто обмінюватися звичайними смсками. Досвід еротичного листування мають всі (хто з нас в школі любовні записки не писав?), вчити нікого не треба, але не забувайте, що інколи належить якусь пікантну фотку засвітити, тому бажано мати сучасну зброю кохання.

Я завзято роздаю поради, але маю щиро зізнатися, що для мене віртуальне неможливо без реального, щоби отак з ніц, не знаючи людини, взяти і почати писати їй хтиві та провокаційні писульки, додаючи фото чи відео, або оголятися перед камерою пана інкогніто - цього я однозначно зробити не зможу. Не вип'ю стільки просто. А ось обмінятися еротичними фантазіями з кимось, хто мені до вподоби в реалі, можна.

Не лише можна: потрібно! Вірт в цьому випадку стає продовженням реалу, таким собі нез'їденим помаранчем: лежить начебто перед самим носом, але торкнутися не можеш, або не хочеш поки що. Себе в тонусі тримаєш і ще когось на приємні думки налаштовуєш - як відомо, одна голова добре, а дві краще - фантазувати разом значно веселіше, спільний творчий процес надихає на нові ідеї та звершення.

І, нарешті, родзинка - втілення ваших еротичних кліпів в реалі. Часом реалізація фантазії трапляється не з тим, з ким вона, власне, народилася, але від того вона не стає менш яскравою та омріяною. Хоча в ідеалі було б чудово відтворити уявлене саме зі співавтором. Вдарити бурхливим сексом в карколомних позах та в неймовірних місцях по всьому списку напрацьованого матеріалу, втілюючи одну фантазію за іншою, незважаючи на те, що часом вони занадто екстремальні, з ризиком для здоров'я або для життя.

А інколи знаєте як буває: нафантазуєш візок і три купки, а потім забуваєш про все - лежать собі фантазії, пилюкою припадають й ніхто за їх реалізацію братися не збирається. Неподобство й годі! Тому бажаю вам, аби ваші сексуальні "напрацювання" не залежувались.

Долучайтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями розділу!

Наступна публікація