Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки маленької Варвари благають врятувати донечку

Родині потрібні кошти на лікування

Всього за кілька днів Варварі Скапрук виповниться два роки, але святкувати його дитини доведеться в боротьбі за життя, адже у неї у грудні 2017 року діагностували мієлобластну лейкемію.

“Варварочка мала проблеми від народження, подвійну вроджену ваду серця ми оперували їй 20 вересня 2016 року в Київському міському інституті серця. Дитина перенесла важку п’ятигодинну операцію на відкритому серці і швидко пішла на поправку! Ми з дружиною займались її реабілітацією і розвитком”, - розповідає тато Варвари.

Та у грудні стан дитини різко погіршився, за два дні вона зблідла і припинила підводитись на ніжки, пригадує тато.

“Вирок медиків став для нас новим важким випробуванням. Ми поїхали до Києва в дитячу онкогематологію в "Охматдит". В закритому відділенні інтенсивної хіміотерапії ми подолали три блоки високодозної хімії, пройшли 14 загальних наркозів, лікували сепсис, робили безліч обстежень і зараз Варю відпустили додому ненадовго перепочити. Але загальний стан Варі нас не тішить, тиск підвищений, серце в стані, близькому до критичного”, - розповідає тато Варі.

Родина планує на подальше лікування перевести дитину до італійської клініки, де дівчинці дають великі шанси на цілковите одужання.  

“Ми не хочемо втрачати такий шанс для нашої сильної і мужньої крихітки, яка здолала вже такий довгий і непростий шлях до свого здорового і щасливого майбутнього! Але самим нам не до снаги оплатити лікування. Клініка виставила рахунок в 40 000 євро. Власні ресурси вичерпано! Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу!!! Допоможіть нам врятувати нашу маленьку дівчинку!!!”, - просить батько Варвари

Реквізити для допомоги:

Номер картки  батька в Приватбанк 5168 7427 1548 5144 Скапрук Олександр Олександрович

Залиште свій коментар

Вибір редакції