Батьки маленької Варвари благають врятувати донечку

Родині потрібні кошти на лікування

Всього за кілька днів Варварі Скапрук виповниться два роки, але святкувати його дитини доведеться в боротьбі за життя, адже у неї у грудні 2017 року діагностували мієлобластну лейкемію.

“Варварочка мала проблеми від народження, подвійну вроджену ваду серця ми оперували їй 20 вересня 2016 року в Київському міському інституті серця. Дитина перенесла важку п’ятигодинну операцію на відкритому серці і швидко пішла на поправку! Ми з дружиною займались її реабілітацією і розвитком”, - розповідає тато Варвари.

Та у грудні стан дитини різко погіршився, за два дні вона зблідла і припинила підводитись на ніжки, пригадує тато.

“Вирок медиків став для нас новим важким випробуванням. Ми поїхали до Києва в дитячу онкогематологію в "Охматдит". В закритому відділенні інтенсивної хіміотерапії ми подолали три блоки високодозної хімії, пройшли 14 загальних наркозів, лікували сепсис, робили безліч обстежень і зараз Варю відпустили додому ненадовго перепочити. Але загальний стан Варі нас не тішить, тиск підвищений, серце в стані, близькому до критичного”, - розповідає тато Варі.

Родина планує на подальше лікування перевести дитину до італійської клініки, де дівчинці дають великі шанси на цілковите одужання.  

“Ми не хочемо втрачати такий шанс для нашої сильної і мужньої крихітки, яка здолала вже такий довгий і не простий шлях до свого здорового і щасливого майбутнього! Але самим нам не до снаги оплатити лікування. Клініка виставила рахунок в 40 000 євро. Власні ресурси вичерпано! Ми дуже сподіваємося на вашу допомогу!!! Допоможіть нам врятувати нашу маленьку дівчинку!!!”, - просить батько Варвари

Реквізити для допомоги:

Номер картки  батька в Приватбанк 5168 7427 1548 5144 Скапрук Олександр Олександрович

Залиште свій коментар