Данііл сподівається на допомогу небайдужих

Хлопчику потрібне спеціалізоване лікування

Шевченко Данііл після вірусної інфекції втратив здоров'я - у дитини пропав лепет, опора на ніжки.

"Після року реабілітації може самостійно сидіти, стояти біля опори, ходити за дві руки, розуміння мови обмежена, мови немає зовсім. Нещодавно поставлений діагноз-генетичний дефіцит фолатного циклу, у вигляді дефіциту NKT- клітин з розвитком хронічної герпевирусной інфекції Епштейн Барр, герпес 6 типу із затримкою мілінізаціі білої речовини півкуль великого мозку перевентікуляціі в тім'яних частинах зобох сторін. Цей діагноз загрожує дитині довічної інвалідністю, але доктор дав нам надію на повне одужання", - розповыдаэ мама хлопчика.

Поки хлопчик ще маленький потрібно не втрачаючи час проходити реабілітації, а також приймати спеціальні і дорогі препарати.

"Зараз Даня може робити до 20 самостійних кроків, але дуже невпевнені. Ми почали звертатися в клініки Німеччини, сина взявся лікувати і дообстежити. Але дата 6 лютого 2017, залишає нам зовсім мало часу на збір грошей! Клініка виставила рахунок в 6000 євро. Будемо вдячні за кожну гривню в здоров'я нашого малюка", - каже мама Данііла. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 4798 4137

Шевченко Олена Андріївна

https://vk.com/danyshevcenko

Двохрічний Данилко бореться з ДЦП

Відважну боротьбу за здоров'я та майбутнє маленького Данилка нині веде родина Шевченків із містечка Прилуки на Чернігівщині. Данило, який народився звичайною дитиною, після перенесеного вірусу у піврічному віці, раптово почав гаснути. Попри те, що хлопчикові недуги в Україні не лікують, їх лише реабілітують, батьки розшукали і лікаря і препарати, які уже почали Данилкові допомагати. Нині лікування під загрозою через дорожнечу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: