Дмитрик сподівається на допомогу небайдужих

Дитині потрібна тривала і дорога реабілітація.

Зуйков Дмитро, родині якого довелося тікати з Донецька до Полтави, народився передчасно і мав важкий стан, що негативно позначилося на здоров'ї дитини. Зрештою лікарі поставили хлопчику діагноз: ДЦП, подвійна геміплегічна форма із затримкою розвитку, з дистаничними атаками, до цього ще подвійний стробізм і отрафування очних нервів.

"Дімі передрікали бути "рослиною", але до своїх 5 років він досяг багато чого, у нього є позитивна динаміка: Діма міцніше тримає голову, повзає на спині, прагне ходити (на жаль, тільки з підтримкою і не повністю стає на праву ніжку), грає іграшками, але права ручка ще не сильно його слухає, стежить за всім навколишнім світом, знає всіх тварин, каже багато слів, впевненіше сидить, дуже любить, щоб з ним грали, "читати книжки", знає букви, вміє рахувати до 30", - розповідає мама малюка.

Дитині потрібна постійна реабілітація, щоб отримати більших результатів, стати самостійнішим і навчитися ходити.

"У нас запланований черговий курс лікування у м.Трускавець, але гроші для лікування збирати все складніше. Я звертаюся до Вас, і прошу, надати нам милість і допомогу на таке тривале лікування! Ми дуже сподіваємося на вашу чуйність і будемо безмежно вдячні навіть найменшої допомоги від кожного з вас! Дуже сподіваємося, що Ви не залишитесь байдужими до наших проблем, і ми разом зможемо допомогти Дімочці наблизитися до повноцінного життя", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк,

Р/р 29244825509100,

МФО 305299,

ЄДРПОУ 14360570

№ карти 4731217112824493

Лата Олена Леонідівна

https://vk.com/club49989400

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: