Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допомоги небайдужих потребує Матвій

Дитині потрібні реабілітації.

Матвійко на третю добу після народження перестав самостійно дихати. При обстежені було встановлено, що у нього змішана компенсована гідроцефалія.

"У 2,5 місяця Матвій навчився самостійно їсти з соски. В місяць у дитини з'явився зір. А у півроку у Матвійка почалися сильні судоми і нам невропатолог поставив діагноз: синдром Веста. Через 2 роки нам поставили діагноз: ДЦП спастичний тетрапорез, груба затримка психомоторного і мовного розвитку", - розповідає мама хлопчика.

Через це Матвійко досі не сидить, погано тримає голівку, їсть з підтримкою, не розмовляє, не перевертається, сильний тонус рук не дозволяє малюку ними брати іграшки. Але хлопчик все розуміє. Батьки впевнені, що дитині можна подарувати повноцінне життя, проте потрібні значні кошти, яких не вистачає.

"Простягніть, будь ласка, руку допомоги моєму синочкові Матвію. Не відвертайтеся від нас! Ми так потребуємо підтримки! Адже без вас нам буде важко і довго, а зупинятися не можна! Час іде, і поки дитина росте, потрібно все встигнути", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

№ картку 4731 2171 1292 3493

Одержувач мама Матвія: Попова Анастасія Сергіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції