Допоможіть Данилку позбутися пухлини мозку

Дитина проходить дороге лікування, на яке у мами хлопчика не вистачає коштів.

У Лінгурарь Данила у дворічному віці виявили велику пухлину задньої черепної ямки. Малюка направили на операцію до столиці, де дитини прооперували, а гістологія показала, що новоутворення було злоякісне.

Батьки хлопчика ще кілька місяців лікували дитину у Києві, а потім прийняли рішення вести дитину до Москви. Данилко пройшов призначене там лікування і надалі перебував на контролі лікарів, а у листопаді 2016 хлопчика знову прооперували, щоб видалити залишки пухлини і призначили нову хіміотерапію.

Лікування агресивне і дало свої негативні наслідки. Малюк часто хворіє, не рідко потрапляє в лікарню.

"На сьогоднішній день мій синочок пройшов три блоки підтримуючої хімії, попереду ще один блок і знову МРТ. У мого Данічки почали сильно падати аналізи крові. Данечці вже вливали донорські тромбоцити, імунітет на нулі, часті застуди, ЛОР інфекції. Данечка потребує як основного лікування так і додаткового лікування, потрібні дорогі препарати. Зараз ми лежимо в Одеській обласній лікарні у відділенні дитячої онкогематології. Я багатодітна мати (четверо дітей) і перебуваю в декретній відпустці. Допоможіть в лікуванні синочка", - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ОЩАДБАНК 5167 4910 0488 7773 ЛИНГУРАРЬ ТАТЬЯНА НИКОЛАЕВНА 

 

Залиште свій коментар