Іран збільшить фінансування ракетної програми у відповідь на санкції США

За це рішення проголосувала більшість іранських депутатів.

Парламент Ірану схвалив виділення 520 мільйонів доларів на розвиток ракетної програми та посилення Корпусу вартових Ісламської революції, що має стати відповіддю на санкції США.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Американці мають знати, що це була наша перша дія у протистоянні терористичним та авантюрним діям США у регіоні", - прокоментував підсумки голосування голова парламенту Алі Ларіджані.

Кошти з бюджету мають піти на подальший розвиток іранської ядерної програми та проведення закордонних операцій Корпусу вартових Ісламської революції.

На голосування в Тегерані вже встигли відреагувати у Москві.

Зокрема, голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачев назвав збільшення Іраном витрат на ракетну програму "закономірним", принагідно виступивши із критикою США.

Нагадаємо, США запровадили нові санкції проти Ірану через запуск балістичних ракет. До санкційного списку потрапили шість підрозділів промислової групи Shahid Hemmat, що базуються в Ірані. У США розцінюють використання Іраном технологій міжконтинентальних балістичних ракет як "загрозливий крок" з боку Тегерана. 

Нинішні санкції спрямовані на ключові об'єкти, пов'язані з програмами Ірану зі створення балістичних ракет та "підкреслюють глибоке занепокоєння Вашингтона у зв'язку з провокаційною поведінкою Ірану". 

ВідеоАмериканські конгресмени дійшли згоди щодо нових санкцій проти РФ, Ірану та КНДР

Залиште свій коментар