Британія не хоче забезпечувати собі місце в ЄС через "чорний хід"

Перехідний період буде обмежений за часом.

У Великій Британії лідери протиборчих угруповань по стратегії Brexit в уряді Терези Мей виступили зі спільною декларацією і заявили, що вихід з ЄС буде повним, а перехідний період - обмеженим за часом.

Про це пише The Sunday Telegraph .

Зокрема, міністр фінансів Філіп Хаммонд і міністр зовнішньої торгівлі Ліам Фокс заявили, що перехідний період буде обмежений за часом, і Великобританія не буде використовувати його, щоб забезпечити собі членство в ЄС через "чорний хід".

Зазначається, що ця "відкрита декларація про мир між ворогуючими угрупованнями в кабінеті міністрів стане величезним полегшенням для Терези Мей", уряд якої і прихильники, і противники Brexit критикують за невизначеність позиції і відсутність чіткого плану виходу з ЄС.

"Ми вийдемо з митного союзу і будемо вільні від зобов'язань для укладення кращих торгових угод по всьому світу в якості незалежного, відкритого, торгового партнера", - заявили міністри.

Вони хочуть, щоб економіка країни залишалася "сильною і енергійною", пройшовши цей період змін.

ВідеоРішення про вихід Британії із ЄС можуть заблокувати

"Саме тому ми вважаємо, що обмежений по часу перехідний період - важливий для реалізації наших національних інтересів, і дасть бізнесу більше впевненості - але він не може бути невизначеним, він не може перетворитися на прихований спосіб для того, щоб залишитися в ЄС", - пояснили міністри.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія  готова заплатити до 40 мільярдів євро, щоб врегулювати фінансові зобов'язання перед Євросоюзом після Brexit. 

Залиште свій коментар