Британія не хоче забезпечувати собі місце в ЄС через "чорний хід"

Перехідний період буде обмежений за часом.

У Великій Британії лідери протиборчих угруповань по стратегії Brexit в уряді Терези Мей виступили зі спільною декларацією і заявили, що вихід з ЄС буде повним, а перехідний період - обмеженим за часом.

Про це пише The Sunday Telegraph .

Зокрема, міністр фінансів Філіп Хаммонд і міністр зовнішньої торгівлі Ліам Фокс заявили, що перехідний період буде обмежений за часом, і Великобританія не буде використовувати його, щоб забезпечити собі членство в ЄС через "чорний хід".

Зазначається, що ця "відкрита декларація про мир між ворогуючими угрупованнями в кабінеті міністрів стане величезним полегшенням для Терези Мей", уряд якої і прихильники, і противники Brexit критикують за невизначеність позиції і відсутність чіткого плану виходу з ЄС.

"Ми вийдемо з митного союзу і будемо вільні від зобов'язань для укладення кращих торгових угод по всьому світу в якості незалежного, відкритого, торгового партнера", - заявили міністри.

Вони хочуть, щоб економіка країни залишалася "сильною і енергійною", пройшовши цей період змін.

ВідеоРішення про вихід Британії із ЄС можуть заблокувати

"Саме тому ми вважаємо, що обмежений по часу перехідний період - важливий для реалізації наших національних інтересів, і дасть бізнесу більше впевненості - але він не може бути невизначеним, він не може перетворитися на прихований спосіб для того, щоб залишитися в ЄС", - пояснили міністри.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія  готова заплатити до 40 мільярдів євро, щоб врегулювати фінансові зобов'язання перед Євросоюзом після Brexit. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: