Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Брюсселі розпочалися консультації щодо Brexit

Заплановане обговорення правових питань, фінансових вимог і статусу Північної Ірландії. 

У понеділок, 17 липня, в Брюсселі почалися перші консультації з приводу майбутнього виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зокрема, у першій половині дня відбудеться зустріч головного переговірника від Єврокомісії Мішеля Барньє і міністра з виходу Великобританії з ЄС Девіда Девіса.

Раніше Барньє заявив, що сторони мають намір "заглибитися в суть питання", щоб узгодити пропозиції і досягти прогресу.

За словами Девіса, необхідно визначити розбіжності, щоб мати можливість їх подолати.

"Зараз йдеться про те, щоб почати роботу і зробити ці переговори успішними", - зауважив британський міністр.

Окрім цього, сьогодні відбудуться засідання декількох робочих груп. На них планується обговорити правові питання перебування в Великобританії громадян з країн ЄС, фінансові вимоги Єврокомісії до британського уряду, а також статус Північної Ірландії. Ймовірно, що ці консультації триватимуть до четверга.

Нагадаємо, раніше Велика Британія і Євросоюз узгодили дати і пріоритети переговорів щодо BrexitГолова делегації ЄС Мішель Барньє повідомив, що переговори почнуться із найзагальніших питань. Сторони домовилися щомісяця відводити на переговори один тиждень, щоб поміж зустрічами залишався достатній час для розробки пропозицій і обміну ними.

Міністр у справах виходу Британії Дейвід Дейвіс сказав, що заохочений конструктивним підходом обох сторін. "Ми заклали тверді підвалини для майбутніх обговорень, з амбітним, але врешті реальним графіком", – сказав він.

Відео У Брюсселі почалися переговори про вихід Британії з Євросоюзу

Залиште свій коментар

Вибір редакції