Велика Британія і Євросоюз узгодили дати і пріоритети переговорів щодо Brexit

Переговори почнуться із найзагальніших питань.

Представники британського уряду та Євросоюзу провели першу зустріч, присвячену умовам виходу Великої Британії з ЄС. На цій зустрічі сторони домовилися про дати, організацію та пріоритети подальших переговорів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Голова делегації ЄС Мішель Барньє повідомив, що переговори почнуться із найзагальніших питань. Сторони домовилися щомісяця відводити на переговори один тиждень, щоб поміж зустрічами залишався достатній час для розробки пропозицій і обміну ними.

Міністр у справах виходу Британії Дейвід Дейвіс сказав, що заохочений конструктивним підходом обох сторін. "Ми заклали тверді підвалини для майбутніх обговорень, з амбітним, але врешті реальним графіком", – сказав він.

ВідеоУ Брюсселі почалися переговори про вихід Британії з Євросоюзу

Нагадаємо, торік за те, щоб Британія припинила членство у Європейському союзі, проголосували 52% виборців, які прийшли на референдум із цього питання. У березні прем'єр країни Тереза Мей після схвального рішення парламенту офіційно запустила процес виходу з ЄС. Вона написала офіційного листа про наміри країни, який передала президенту Європейської ради Дональду Туску.

Тим часом останнє соцопитування свідчить, що більшість британців хочуть повторного референдуму щодо Brexit.

Залиште свій коментар