Допоможіть маленькому Володі стати на ноги

Дитині потрібна тривала реабілітація

Ковалю Володі 2 роки, діагноз - органічне ураження центральної нервової системи - хлопчику поставили в столичному "Охматдиті", крім того, у дитини є проблеми зі слухом.

"На даний момент дитина не повзає, самостійно не сидить. В своєму місті ми періодично проходимо лікування, є зміни, хоч і маленькі, проте для нас вони настільки очікувані і бажані. Лікарі кажуть, що є всі шанси поставити його на ноги, але діяти потрібно вже, не втрачаючи часу, поки він ще маленький", - розповідає мама Володі.

Лише за допомогою якісних курсів реабілітації, які, на жаль, коштують чимало грошей, є надія дати шанс дитині піти самостійно.

"Щомісяця Володі потрібен професійний масаж, дорогі медикаменти, заняття з сурдопедагогом. Наразі ми витратили усі свої заощадження, тому змушена звертатись до усіх небайдужих людей про допомогу. Будь-який, навіть невеликий внесок, допоможе зробити Володі свій перший крок. Не залишайтесь байдужими, можливо, саме зараз Ваша допомога зможе змінити життя дитини на краще", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7555 0228 4686

Коваль Олена Остапівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: