Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Назару навчитись самостійно сідати і ходити

Через передчасне народження хлопчик бореться з ДЦП.

Назарчик народжувався передчасно і важкі пологи у його мами призвели до того, що у півторарічному віці йому діагностували ДТП, спастичний тетрапарез, затримку психомоторного розвитку.

«Сказати, що я була шокована - це нічого не сказати. Шок. Паніка. Страх. Потім усвідомлення і бажання допомогти своєму синочку. Назарчик зараз не ходить, не сідає і сам не сидить. Але я бачу, що він з кожною реабілітацією набагато впевненіше сидить в колясці, що він чудово лепече своєю мовою. У кожному його невміння, я розрізняю вміння! Назар навчив мене цінувати його маленькі перемоги», - каже мама хлопчика.

Мама малюка справляється з усіма обов’язками щодо сина, але фінансово їй вкрай важко без допомоги добрих людей зібрати кошти на всі витрати пов’язані з оперативними втручаннями і реабілітацією Назара.

«Назарчик переніс кілька операцій. Підвивих лівого кульшового суглоба - в червні 2018 року йому було поставлено пластину, попутно була зроблена операція Страйтера на обох ніжках. Ці операції ми змогли зробити завдяки нашим чудовим людям і друзям, які допомогли нам зібрати величезну для нас суму. Зараз ми змушені знову звернеться за допомогою – Назарчику потрібно знову пережити операцію – витягувати пластину. Якщо цього не зробити, вона вросте в суглоб. Після операції потрібна тривала реабілітація, без якої не буде бажаного результату. Я дуже вірю, що Назар ходитиме! Ресурси мої вже на межі. Допоможіть будь ласка, якщо це можливо», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

номер картки ПриватБанку 5168 7427 1633 9126 Володько Надія Юріївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції