Допоможіть врятувати життя Нато

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть врятувати життя Нато

Молодій жінці не вистачає коштів на потрібне лікування

Нато Маргалітадзе у травні 2015 року поставили діагноз лімфогранулематоз (Лімфома Ходжкіна) 3 стадії, змішано-клітинний варіант. Нато пройшла 8 курсів хіміотерапії, проте при повторному обстеженні після шостого блоку був помічений ріст пухлини – рецидив.

"Як правило, за такого перебігу захворювання лікарі застосовують високодозну хіміотерапію, яка не тільки вбиває злоякісні клітини, але і нещадно "вбиває" систему кровотворення. Тому після високодозової хімії Нато буде потрібна пересадка кісткового мозку. Забір власних стовбурових клітин здійснюють до операції. Далі йдуть блоки хімії та завершальним етапом - ауто-ТКМ, після якого потрібно час на приживлення і відновлення роботи кісткового мозку. Сума, яка буде потрібна на ліки для хімії, забір клітин, ТКМ становить близько 161 500 грн", - розповідають друзі дівчини.

На сьогоднішній день фінансові ресурси сім'ї вичерпалися. Допомогти в зборі коштів на ТКМ взялися друзі та однокласники. Але самотужки зібрати суму їм не під силу, тому просять про допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта 4731212700009854 

Нато Маргалітадзе

https://vk.com/nato31121986

Наступна публікація