Допоможіть зробити самостійні кроки 5-річній Марійці

Дата публікації
Перегляди
1322
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допоможіть зробити самостійні кроки 5-річній Марійці

Дівчинці потрібна операція і реабілітація, щоб почати ходити.

5-річна Марійка через важке захворювання ніжок ані наступати на них, ані навіть сидіти дівчинці не можна.

Шість років тому пані Валентина прихистила вагітну маму Марійки. Вилікувала, одягнула, відгодувала. Новонароджене немовля прийняла як власну онуку. Але невдячна матуся здала Марійку у дитбудинок і втекла. Три роки пані Валентина домагалася опіки над дівчинкою. Зрештою їй віддали – ледь живого інваліда.

"У три роки і сім місяців не тримала голову, не розмовляла, не ковтала, не жувала, нормально в туалет не ходила, ні сиділа, ні тим більше не стояла. Ось так лежала, як трупик маленький і все", - розповідає опікунка.

Жінка твердить, що і раніше звертала увагу вихователів, що окрім неврологічних дитина має проблеми із ніжками. Однак марно.

За півтора роки вдома, після кількох курсів реабілітації, Марійка навчилася самостійно їсти, почала малювати, робити аплікації. Вона все бачить, чує і розуміє. Неврологи кажуть, що дитячий церебральний параліч відступає і незабаром дівчинка почне говорити. Інша справа – опорно-руховий апарат.

Одразу після оформлення опіки Марійку обстежили в дитячій обласній лікарні. Медики констатували: консервативне лікування вже не допоможе. Потрібна операція.

Оперативне втручання в Харківському профільному інституті коштує щонайменше 30 тисяч гривень. А потім на дитину чекає тривала реабілітація. Грошей на це у пенсіонерки просто немає. Понад усе пані Валентина прагне поставити Марійку на ноги. Однак без допомоги добрих людей цього разу вона не впорається.

Гроші на лікування Марійки Поліщук можна перераховувати на картку її опікуна - Валентини Ольховської

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

№ картки 4731 2171 0571 0006

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1322
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація